Meni

Novice iz bistroja

Michelin Bib gourmand nagrada za Lalú ekipo

Datum objave: 19.06.2024

Marko Pavčnik pravi: “Najboljša nagrada z vidika gosta in z našega vidika. Bib gourmand se podeljuje gostilnam in restavracijam, kjer gost lahko dobi najboljše razmerje med kvaliteto in vrednostjo. Nagrada je v popolnem sozvočju s tem kar Lalu je in kar želi biti tudi v bodoče. Lokal v katerega lahko prideš kadarkoli, na hitro, na kosilo ali bolj umirjeno večerjo. Kjer te čaka okusna in kvalitetna hrana za zmerno ceno. Lalu bistro je s tem priznanjem samo še utrdil svojo prisotnost na slovenskem kulinaričnem zemljevidu.


Zelo sem vesel, da smo v Bistroju Lalu uspeli zbrati ekipo, ki se zaveda odgovornosti do gosta, do sestavin in ki razume, da le doslednost, natančnost v izvajanju pripelje do zmagovalne kombinacije prostora, hrane, pijače in vzdušja, da ima gost dobro izkušnjo v našem bitroju in da se z veseljem vrne. Hvala za prizadevno delo prav vsakega v ekipi Lalu. Trudili se bomo še naprej.


Ponosni, da smo del kulinaričnega dogajanja in smo prepričani, da vse nagrade, ki jih je Michelin podelil v okolici kažejo, da se v naši regiji dogajajo veliki premiki.


Čestitke kolegom v Galeriji okusov za zeleno zvezdico, Miza za 4 v Mariboru za novo uvrstitev v vodič, vsem kolegom, ki so uspeli obdržati objavo v vodiču Npr. Gostilna Francl. Vsi ti uspehi in seveda tudi Michelinov zvezdica za našo restavracijo Pavus v Laškem, kažejo na to, da je Michelinov vodič končno pogledal tudi v vzhodno Slovenijo in opazil napredek.  


Preberite kako je Michelin opisal naš Lalu na našem profilu
https://guide.michelin.com/si/en/savinja/celje/restaurant/lalu-bistro

Poglejte kaj je Marko povedal v Odmevih na RTV:

https://365.rtvslo.si/arhiv/odmevi/175054121  Michelinove zvezdice in priznanja so garancija za najvišjo kakovost kulinarike. Michelin podarja sledeče nagrade

  •  tri zvezdice – izjemna kulinarika, vredna posebnega potovanja,
  •  dve zvezdici – odlična kulinarika, za katero je vredno narediti ovinek,
  •  ena zvezdica – visoko kakovostna kulinarika, vredna postanka,
  •  “Bib Gourmand” – dobro razmerje med ceno in kakovostjo,
  •  izbrane restavracije – dobro kuhanje oz. dober obrok,
  •  zelena zvezdica – zavzemanje za ohranjanje okolja, iznajdljivost pri uporabi trajnostnih praks v  vsakodnevnem delu.
Michelin Bib gourmand nagrada za Lalú ekipo

Michelin Bib gourmand nagrada za Lalú ekipo

Datum objave: 19.06.2024

Presenečeni in navdušeni nad posebno nagrado.

Preberi več

Iščemo novega člana naše ekipe!

Datum objave: 12.06.2024

Pridruži se nam v strežbi!

Preberi več
Iščemo novega člana naše ekipe!
Valentinovo 2024

Valentinovo 2024

Datum objave: 23.01.2024

Vabimo vas, da se nam pridružite na sproščenem Valentinovem večeru. Skupaj ustvarili prijetno vzdušje. Okusne jedi in izbrana vina bodo poskrbela, da boste preživeli nepozaben večer v družbi svojih najljubših.

Preberi več

Iščemo kuharja

Datum objave: 18.01.2024

Če želiš postati del naše ekipe, beri naprej.

Preberi več
Iščemo kuharja
Naročite LALU jedi za domov - WOLT

Naročite LALU jedi za domov - WOLT

Datum objave: 13.09.2023

Z veseljem sporočamo, da je možno naročiti Lalu jedi za domov oz. vam WOLT dostavi hrano na dom.

Preberi več

Darilne bone lahko kupite tudi v bistroju

Datum objave: 13.09.2023

Odločite se sami - spletni ali fizični nakup tiskane verzije kar pri nas.

Preberi več
Darilne bone lahko kupite tudi v bistroju
Najem oz. zakup prostora

Najem oz. zakup prostora

Datum objave: 12.09.2023

Jesen je čas pomebnih sestankov, predavanj, team buildingov, ki jih je dobro združiti tudi s kakšnim obedom. Zakupite cel bistro za nekaj ur in si zagotovite diskretno in celovito storitev. Ponudbe delamo individualno glede na vaše potrebe, tako, da nam lahko pišete na info@lalu.si

Preberi več

Falstaf ocena

Datum objave: 04.07.2023

Le leto po odprtju, so nas opazili tudi v tujini.

Preberi več
Falstaf ocena
Kaj je bistro?

Kaj je bistro?

Datum objave: 01.06.2022

Ker dobivamo veliko vprašanj na to temo, smo za vas pripravili nekaj definicij.

Preberi več

Odpiramo LALÚ!

Datum objave: 01.05.2022

Začnimo našo novo zgodbo z dnevom odprtih vrat...

Preberi več
Odpiramo LALÚ!
Evropski sklad za regionalni razvoj